Καλησπέρα.
Ασχολούμαι χρόνια με τον αθλητισμό, ( ποδόσφαιρο, τένις, μαραθώνιο, πολεμικές τέχνες ). Μέσα στις λίγες ημέρες που εργάζομαι στις ασκήσεις των βίντεό σας, αισθάνομαι κάτι εντελώς διαφορετικό να διαπερνά το σώμα μου, μια νέα ενέργεια έχει ενεργοποιηθεί. Είναι η αρχή, χρειάζεται πολλοί υπομονή και σωστή δουλειά.
Ο Θεός να σας δίνει δύναμη για να συνεχίσετε το έργο σας.
Σας ευχαριστώ.
Ευαγγελούδης Ευάγγελος
ευχαριστώ
![](https://calisthenicsmovement.net/wp-content/uploads/2020/09/5C802986-FDB6-4CD3-B3BE-0F60EC620040.jpeg)